HOME

Svatební květinový servis

Galerie

O mně

Kontakty

POKRAČUJTE ZDE

PRO VAŠI SVATBU SNŮ

SVATEBNÍ KVĚTINOVÝ SERVIS

Květy pro radost

Andrea Rajnoch

Plánujete Váš velký den? Dovolte mi být jeho součástí a vyzdobit vše dle Vašich přání. Pokud si nevíte rady nebo postrádáte inspiraci, ráda Vás výběrem květin provedu krok za krokem. Květiny jsou významnou součástí celé svatby a je velice důležité, aby vše bylo v dokonalé harmonii. 

Květinová svatební výzdoba

Květinové dekorace slouží jako krásný a podmanivý prvek, který dokáže proměnit každé svatební místo v úchvatný okouzlující prostor.

Jako květinová designérka je mým cílem vytvořit pro Vás jedinečné květinové aranžmá, jenž předčí Vaše očekávání.

S láskou a pečlivostí pro Vás připravuji:

✓ Kytice pro nevěstu
✓ Kytice pro svědkyni, maminky, babičky, družičky
✓ Korsáž pro ženicha
✓ Korsáž pro svědka, tatínky a dědečky
✓ Výzdobu svatebního obřadu
✓ Výzdobu svatební hostiny
✓ Květiny na dort
✓ Výzdobu aut
✓ Květinové šperky
✓ A další dle přání klientů

O vše se postarám za vás

S pečlivostí, láskou a důrazem na každý detail se věnuji každé svatbě tak, abyste se mohli cítit ve svůj mimořádný den obkopeni krásou a prožít svou svatbu snů.

Ať už dáváte přednost klasickému a nadčasovému designu nebo modernějšímu a odvážnějšímu přístupu, ráda pro Vás připravím květinové dekorace na míru.

Každý pár má jedinečnou vizi pro svůj svatební den a já jsem tu pro Vás, abych tuto vizi přivedla k životu. Nejprve si popovídáme o Vašich svatebních představách a snech. Poté společně vybereme správné květiny a dekorace. V den D vše přivezu na místo, připravím a naaranžuji. Na Vás budou jen ty příjemné povinnosti.

1.
2.
3.
1.
2.
3.

Svatební den je jedním z nejdůležitějších dní v životě každého páru. Chápu, jak je pro Vás důležité, aby všechno bylo perfektní. Proto nabízím kompletní svatební květinový servis, který Vám zajistí, že Vaše svatba bude nezapomenutelná a krásná.

Aby Vaše svatba byla nezapomenutelná a krásná

3

Každá svatba je jedinečná a proto k ní tak přistupuji. Vždy vytvářím svatební kytice a dekorace podle celkové atmosféry a stylu Vaší svatby, aby vše bylo sladěné a dokonalé. Pomohu Vám s výběrem nejvhodnějších květin a barev, které budou odpovídat Vašim představám.

ABY VŠE BYLO SLADĚNÉ A DOKONALÉ

3

Vaše spokojenost je pro mě na prvním místě

Kromě svatební kytice Vám navrhnu a vytvořím kompletní dekorace, aby Vaše svatba byla harmonicky sladěná. Vaše spokojenost je pro mě na prvním místě a proto se budu snažit, aby Vaše svatební květiny a dekorace byly přesně takové, jak jste si představovali.

Unikátní svatební květinový design pro Váš významný svatební den. Abyste se cítili jako v nebi.

Žádná svatba není stejná a pro mě je důležité, aby právě ta Vaše byla pro Vás nezapomenutelnou, krásnou a dokonalou.

Vaše vize, sny a touhy promítám do překrásných květinových kombinací uchvacujího designu, elegantní nadčasovosti a designové unikátnosti.

Budete se cítit jako v nebi

Splňte si sen o nádherné svatbě

Květy pro radost