1.

O MNĚ

Jmenuji se Andrea

Jsem máma, manželka a neposedná osoba milující květiny. Nenávidím stereotyp a užívám si pohled na svět z koňského hřbetu.

O práci s květinami jsme snila dlouhá léta. Vždy jsem obdivovala jejich krásu. Má cesta k nim však byla klikatá. Studovala jsem hotelovou školu a několik let jsem působila v gastronomii. Díky tomuto období jsem získala mnoho zkušeností s organizací společenských i firemních akcí, meetingů a svateb.

Po celou tu dobu jsem ale nepřestala toužit po tom, aby mi květiny nedělaly radost jen jako dekorace mého domova, ale aby se staly i mou obživou. Není nic krásnějšího, než když je práce zároveň i koníčkem.

Jednoho dne jsem se rozhodla, že do toho půjdu po hlavě. Sny se mají plnit a nadešel čas, abych si splnila já ten svůj.

Absolvovala jsem mnoho květinových kurzů a dnes mohu říci, že se mi splnil jeden z mých největších snů. Již několik let plním rozmanitá květinová přání a těším se z úsměvů na Vašich tvářích vždy, když mou tvorbu poprvé zahlédnete.

Děkuji za to, že mohu být součástí Vašich příběhů.

Andrea Rajnoch

Andrea Rajnoch

Andrea Rajnoch

Andrea Rajnoch

Andrea Rajnoch

Andrea Rajnoch

Pozorně naslouchám Vašim přáním. Je pro mě důležité znát Vaše sny. V souladu s Vašimi představami pak s láskou a péčí vytvářím harmonická, elegantní a půvabná propojení květin a designu. To vše s citem a maximální pozorností tak, aby výsledkem byla nezapomenutelná květinová výzdoba.

Každý ženich a každá nevěsta je jiná. Přesto je všechny spojuje společné téma: láska, kterou mezi sebou sdílejí. Květiny umí tuto lásku vyjádřit velmi specifickým způsobem. Jsou odrazem jemné harmonie a hlubokého citu. Je pro mě velkou ctí pro Vás vytvářet květinové dekorace podtrhující Vaši vzájemnou lásku.

Ať už sníte o velké luxusní svatbě s unikátní květinovou výzdobou nebo malou svatbou v úzkém rodinném kruhu, ráda pro Vás připravím květinové dekorace v souladu s Vaším stylem svatby a přáními.
Neváhejte mě kontaktovat, ráda pro Vás připravím květiny pro Vaši svatbu snů.

2.

Půvab a krása

S citem pro detail a s láskou tvořím květinový design pro výjimečné svatby. Zaměřuji se na realizaci pouze omezeného počtu svateb tak, abych mohla věnovat každé svatbě 100% své pozornosti a výsledek mohl naplňovat všechny Vaše sny a přání.

Kombinuji květiny a barvy do unikátních designových dekorací. Vždy pracuji na základě Vašich individuálních požadavků a preferencí.

Květinové aranžmá je opravdovým srdcem každé svatby. Utváří jedinečnou atmosféru  specifickou pro každou svatbu. Prostřednictvím květin můžete sdílet svůj jedinečný příběh lásky.

Květinový design

3.

Aby Váš svatební den byl nezapomenutelný

Květy pro radost